Naaldkooi K40X48X20-SKF
Verwijzing : K40X48X20-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K40X48X20-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 20 mm.
  2 onderdelen op voorraad (3 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6210-SKF SKF
KOGELLAGER 6210-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-50 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-50
SPI Afdichting - OAS-80X100X13-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-80X100X13-FPM
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    48  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    50  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving