Naaldkooi K40-47-18-INA
Verwijzing : K40-47-18-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K40-47-18-INA INA, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 18 mm.
  18 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6211-SKF SKF
KOGELLAGER 6211-SKF
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-80 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-80
SPI Afdichting - OAS-35X47X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-35X47X7-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    18  MM
  • GEWICHT
    39  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving