Naaldkooi K30-44-26-JTEKT
Verwijzing : K30-44-26-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K30-44-26-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 44 mm en een dikte van 26 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    44  MM
  • DIKTE
    26  MM
  • GRENSTOERENTAL
    16000  RPM
  • GEWICHT
    95  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    52.4  KN
  • STATISCHE BELASTING
    59.9  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving