Naaldkooi K28-33-17-INA
Verwijzing : K28-33-17-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K28-33-17-INA INA, heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 33 mm en een dikte van 17 mm.