Naaldkooi K23X35X16-TV-INA
Verwijzing : K23X35X16-TV-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K23X35X16-TV-INA INA, heeft een binnendiameter van 23 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 16 mm.
  4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-30X42X7-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-30X42X7-FPM
Binnenring - IR22-28-20 GEN
BINNENRING IR22-28-20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    23  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • GEWICHT
    36  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving