Naaldkooi K22-28-16-ZEN
Verwijzing : K22-28-16-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K22-28-16-ZEN ZEN, heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 16 mm.
  8 onderdelen op voorraad (9 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61803-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 61803-2RS
SPI Afdichting - OAS-25X40X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-25X40X7-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    28  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • GEWICHT
    17  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving