Naaldkooi K20X26X12-INA
Verwijzing : K20X26X12-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K20X26X12-INA INA, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 12 mm.