Naaldkooi K18-22-14-F-FAG
Verwijzing : K18-22-14-F-FAG
FAG
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K18-22-14-F-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 14 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    14  MM
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving