Naaldkooi K18-22-13-SKF
Verwijzing : K18-22-13-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K18-22-13-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 13 mm.