Het Naaldkooi, bekend als het K14X17X10 Algemeen, heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 17 mm en een dikte van 10 mm.
8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?