Naaldkooi K12-16-10-NTN
Verwijzing : K12-16-10-NTN
NTN
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K12-16-10-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 10 mm.