Naaldhulslager RPNA30-47-INA
Verwijzing : RPNA30-47-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldhulslager , bekend als het RPNA30-47-INA INA, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 20 mm.
  1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6205-2RS
SPI Afdichting - OAS-25X35X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-25X35X7-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    131  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving