Naaldhulslager RPNA20-35
Verwijzing : RPNA20-35
GEN
Beschrijving
Het Naaldhulslager , bekend als het RPNA20-35 Algemeen, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 16 mm.