Naaldlager RNAO60-78-20-NTN
Verwijzing : RNAO60-78-20-NTN
NTN
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het RNAO60-78-20-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van  78 mm en een dikte van 20 mm.
  3 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-35X55X10-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-35X55X10-FPM
Naaldlager - NA4910LL-3AS-NTN NTN
NAALDLAGER NA4910LL-3AS-NTN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    78  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GRENSTOERENTAL
    6700  RPM
  • GEWICHT
    263  G
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving