Naaldlager RNAO35-45-13-INA
Verwijzing : RNAO35-45-13-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het RNAO35-45-13-INA INA, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van  45 mm en een dikte van 13 mm.
  25 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldlager - NA4904-SKF SKF
NAALDLAGER NA4904-SKF
Binnenring - IR30-35-13 GEN
BINNENRING IR30-35-13
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    13  MM
  • GEWICHT
    56  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving