Het Naaldlager, bekend als het NKXR15-INA INA, heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 13 mm.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?