Naaldlager NKX40-Z-ZEN
Verwijzing : NKX40-Z-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NKX40-Z-ZEN ZEN, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van  52 mm en een dikte van 32 mm.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6012-2RS1-C3-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6012-2RS1-C3-SKF
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP206 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP206
Noten - KMFE8-SKF SKF
NOTEN KMFE8-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    32  MM
  • GRENSTOERENTAL
    3900  RPM
  • GEWICHT
    220  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    28.025  KN
  • STATISCHE BELASTING
    44.65  KN
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving