Naaldlager NKS40-SKF
Verwijzing : NKS40-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NKS40-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van  55 mm en een dikte van 22 mm.