Naaldlager NKJS30A-TORRINGTON
Verwijzing : NKJS30A-TORRINGTON
TORRINGTON
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NKJS30A-TORRINGTON TORRINGTON, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van  52 mm en een dikte van 22 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
MB Borgring - MB14-SKF SKF
MB BORGRING MB14-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    22  MM
  • GEWICHT
    204  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving