Naaldlager NKIS50-SKF
Verwijzing : NKIS50-SKF
SKF
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NKIS50-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van  80 mm en een dikte van 28 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    28  MM
  • GEWICHT
    551  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving