Het Naaldlager, bekend als het NKIS40-INA INA, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 22 mm.
2 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?