Het Naaldlager, bekend als het NKI10040-SKF SKF, heeft een binnendiameter van 100 mm, een buitendiameter van 130 mm en een dikte van 40 mm.
2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?