Naaldlager NK80-25-XL-INA
Verwijzing : NK80-25-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NK80-25-XL-INA INA, heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van  95 mm en een dikte van 25 mm.
  20 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-70X95X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-70X95X8-NBR
Naaldlager - NA4916-IKO IKO
NAALDLAGER NA4916-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    95  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • GEWICHT
    280  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving