Naaldlager NK50-25-ZEN
Verwijzing : NK50-25-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NK50-25-ZEN ZEN, heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van  62 mm en een dikte van 25 mm.
  10 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6559469-NSK NSK
KOGELLAGER 6559469-NSK
Duwschijven - AS2542 GEN
DUWSCHIJVEN AS2542
SPI Afdichting - OA-50X62X5-NBR GEN
SPI AFDICHTING OA-50X62X5-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • GEWICHT
    155  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    43.65  KN
  • STATISCHE BELASTING
    78.3  KN
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving