Naaldlager NART40-R-IKO
Verwijzing : NART40-R-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NART40-R-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van  80 mm en een dikte van 32 mm.
  1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    32  MM
  • GEWICHT
    847  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving