Naaldlager NART35-VUUR-IKO
Verwijzing : NART35-VUUR-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het NART35-VUUR-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van  72 mm en een dikte van 29 mm.
  1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    29  MM
  • GEWICHT
    659  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving