Naaldlager 25NQ3717AD-1-JTEKT
Verwijzing : 25NQ3717AD-1-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het 25NQ3717AD-1-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van  37 mm en een dikte van 17 mm.
  7 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-12X22X5-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-12X22X5-NBR
Kogellager - 830039-RUEDSH2-9TCZ-JTEKT JTEKT
KOGELLAGER 830039-RUEDSH2-9TCZ-JTEKT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    37  MM
  • DIKTE
    17  MM
  • GEWICHT
    56  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving