Naaldlager 17BM2312-JTEKT
Verwijzing : 17BM2312-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het 17BM2312-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 17 mm, een buitendiameter van  23 mm en een dikte van 12 mm.