Naaldlager 14BTM1916B-JTEKT
Verwijzing : 14BTM1916B-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Naaldlager, bekend als het 14BTM1916B-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van  19 mm en een dikte van 16 mm.
  50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6002-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6002-2RSH-SKF
BS ring - BS-10.40X14.70X1.25-NBR GEN
BS RING BS-10.40X14.70X1.25-NBR
Bronze glijlager met kraag - BNZF16-19.10-28.50-2.36-25.40 GEN
BRONZE GLIJLAGER MET KRAAG BNZF16-19.10-28.50-2.36-25.40
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    19  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • GEWICHT
    11  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving