De Binnenring bekend als IR65-75-28-INA INA meet 65 mm in binnendiameter, 75 mm in buitendiameter en 28 mm lengte. Het is gemaakt in .
9 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?