De Binnenring bekend als IR60-70-25 Algemeen meet 60 mm in binnendiameter, 70 mm in buitendiameter en 25 mm lengte. Het is gemaakt in .
8 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?