De Binnenring bekend als IR50X55X35 Algemeen meet 50 mm in binnendiameter, 55 mm in buitendiameter en 35 mm lengte. Het is gemaakt in .
34 onderdelen op voorraad (6 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?