De Binnenring bekend als IR45-55-22-SKF SKF meet 45 mm in binnendiameter, 55 mm in buitendiameter en 22 mm lengte. Het is gemaakt in .
8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?