De Binnenring bekend als IR40-50-20-IS1-SKF SKF meet 40 mm in binnendiameter, 50 mm in buitendiameter en 20 mm lengte. Het is gemaakt in .
8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?