De Binnenring bekend als IR30-35-26 Algemeen meet 30 mm in binnendiameter, 35 mm in buitendiameter en 26 mm lengte. Het is gemaakt in .
23 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?