De Binnenring bekend als IR25X30X20.50-XL-INA INA meet 25 mm in binnendiameter, 30 mm in buitendiameter en 20.5 mm lengte. Het is gemaakt in .
6 onderdelen op voorraad (23 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?