De Binnenring bekend als IR20X25X20.50-XL-INA INA meet 20 mm in binnendiameter, 25 mm in buitendiameter en 20.5 mm lengte. Het is gemaakt in .
5 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?