De Binnenring bekend als IR130X145X35 Algemeen meet 130 mm in binnendiameter, 145 mm in buitendiameter en 35 mm lengte. Het is gemaakt in .
50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?