Lagerblok toebehoren SLC50-RHP
50 50
Verwijzing : SLC50-RHP
RHP
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als SLC50-RHP RHP meet 50 mm in binnendiameter, 0 mm in buitendiameter en 0 in dikte. Het is gemaakt in .
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • GEWICHT
    1664  G
  • VERPAKKING
    2
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving