Lagerblok toebehoren RAE50-NPP-FA106-INA
Verwijzing : RAE50-NPP-FA106-INA
INA
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als RAE50-NPP-FA106-INA INA meet 50 mm in binnendiameter, 90 mm in buitendiameter en 43.8 in dikte. Het is gemaakt in .
  2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok toebehoren - 1726209-2RS1-SKF SKF
Waterdicht
LAGERBLOK TOEBEHOREN 1726209-2RS1-SKF
Kogellager - dubbele rij - 3212A-2RS1-MT33-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER - DUBBELE RIJ 3212A-2RS1-MT33-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    43.8  MM
  • GEWICHT
    771  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving