De Lagerblok Toebehoren bekend als RAE40-NPPB Algemeen meet 40 mm in binnendiameter, 80 mm in buitendiameter en 43.7 in dikte. Het is gemaakt in gietijzer.
7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?