Lagerblok toebehoren PE20-XL-INA
Verwijzing : PE20-XL-INA
INA
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als PE20-XL-INA INA meet 20 mm in binnendiameter, 55 mm in buitendiameter en 31.5 in dikte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (23 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6001-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6001-2RSH-SKF
Lagerblok toebehoren - RALE30-XL-NPP-FA106-INA INA
LAGERBLOK TOEBEHOREN RALE30-XL-NPP-FA106-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    31.5  MM
  • GEWICHT
    255  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    13.6  KN
  • STATISCHE BELASTING
    6.6  KN
  • VERPAKKING
    2
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving