Lagerblok toebehoren J1030-30GCR-RHP
Verwijzing : J1030-30GCR-RHP
RHP
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als J1030-30GCR-RHP RHP meet 30 mm in binnendiameter, 62 mm in buitendiameter en 38.1 in dikte. Het is gemaakt in .
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    38.1  MM
  • GEWICHT
    297  G
  • VERPAKKING
    2
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving