Lagerblok toebehoren GSH50-XL-2RSR-B-INA
Verwijzing : GSH50-XL-2RSR-B-INA
INA
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als GSH50-XL-2RSR-B-INA INA meet 50 mm in binnendiameter, 90 mm in buitendiameter en 40 in dikte. Het is gemaakt in gietijzer.
  10 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Sferische rollagers - 22210-E-C3-SKF SKF
SFERISCHE ROLLAGERS 22210-E-C3-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    90  MM
  • DIKTE
    40  MM
  • MATERIAAL
    gietijzer
  • GEWICHT
    678  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    35  KN
  • STATISCHE BELASTING
    23.1  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving