Lagerblok toebehoren GE50-KTT-B-INA
Verwijzing : GE50-KTT-B-INA
INA
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als GE50-KTT-B-INA INA meet 50 mm in binnendiameter, 90 mm in buitendiameter en 62.8 in dikte. Het is gemaakt in .