De Lagerblok Toebehoren bekend als GE20-XL-KLL-B-INA INA meet 20 mm in binnendiameter, 47 mm in buitendiameter en 43.7 in dikte. Het is gemaakt in .
2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?