Lagerblok toebehoren 1060-55G-RHP
Verwijzing : 1060-55G-RHP
RHP
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als 1060-55G-RHP RHP meet 55 mm in binnendiameter, 110 mm in buitendiameter en 65 in dikte. Het is gemaakt in gietijzer.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Sferische rollagers - 22210-EK-SKF SKF
SFERISCHE ROLLAGERS 22210-EK-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    55  MM
  • BUITENDIAMETER
    110  MM
  • DIKTE
    65  MM
  • GRENSTOERENTAL
    2800  RPM
  • MATERIAAL
    gietijzer
  • GEWICHT
    1470  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    48  KN
  • STATISCHE BELASTING
    33  KN
  • VERPAKKING
    2
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving