Lagerblok toebehoren 1045-45DECG-RHP
Verwijzing : 1045-45DECG-RHP
RHP
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als 1045-45DECG-RHP RHP meet 45 mm in binnendiameter, 85 mm in buitendiameter en 56.3 in dikte. Het is gemaakt in .
  3 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok toebehoren - GRAE60-NPP-B-INA INA
LAGERBLOK TOEBEHOREN GRAE60-NPP-B-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    85  MM
  • DIKTE
    56.3  MM
  • GEWICHT
    780  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving