Lagerblok toebehoren 1035-35DECG-RHP
Verwijzing : 1035-35DECG-RHP
RHP
Beschrijving
De Lagerblok Toebehoren bekend als 1035-35DECG-RHP RHP meet 35 mm in binnendiameter, 72 mm in buitendiameter en 37.5 in dikte. Het is gemaakt in .