Rollager 608-ZZ-28-RW1
Verwijzing : 608-ZZ-28-RW1
GEN
Beschrijving
Het Rollager, bekend als het 608-ZZ-28-RW1, heeft een binnendiameter van 8 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 11 mm.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 608-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 608-2RS
Kralen - BA-8 GEN
KRALEN BA-8
8 8
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    8  MM
  • BUITENDIAMETER
    28  MM
  • DIKTE
    11  MM
  • GEWICHT
    15  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving